Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Zarybienia
(1 przeglądających) (1) Gość

TEMAT: Zarybienia

Odp: Zarybienia 5 lata, 6 mies. temu #247

• slawek480

Odp: Zarybienia 5 lata, 6 mies. temu #248

• wojtek

Odp: Zarybienia 5 lata, 6 mies. temu #249

• ADAMUS99CV2
hmm ja mam maly pomysl co do zarybienia zbiornika tylko nie jestem pewien czy tak mozna to pytanie do wladz kola:) proponuje zeby ryby zlowione przez nas na zawodach przetransportowac do kluczborskiego zalewu i wydaje mi sie ze wieksza ilosc ryb przezyje bo sa w duzo lepszej formie niz te lowione siecia a co z tego ze nie maja rozmiarow takich jak turawskie tarlaki? i tak za pare lat urosna a nie trzeba za nie placic:)

Odp: Zarybienia 5 lata, 6 mies. temu #250

• maz
ADAMUS99CV2 napisał:
hmm ja mam maly pomysl co do zarybienia zbiornika tylko nie jestem pewien czy tak mozna to pytanie do wladz kola:) proponuje zeby ryby zlowione przez nas na zawodach przetransportowac do kluczborskiego zalewu i wydaje mi sie ze wieksza ilosc ryb przezyje bo sa w duzo lepszej formie niz te lowione siecia a co z tego ze nie maja rozmiarow takich jak turawskie tarlaki? i tak za pare lat urosna a nie trzeba za nie placic:)

witaj
ja nie jestem od wladzy ale odpowiem na twoje pytanie co do przetransportowania ryb z innych zbiornikow jest to nie dozwolone bo wiaze to sie z szeregiem roznych chorob u ryb (tak mi sie wydaje) prosty przyklad zywca mozna lapac tylko i wylacznie z zbiornika na ktorym sie lowi tez myslalem tak jak ty zeby cos przytargac do naszego zalewu "karas"nie z maciejowa ale lepiej nie ryzykowac
Pozdro.

Odp: Zarybienia 5 lata, 6 mies. temu #251

• ADAMUS99CV2
no i dupa... jednak w tym kraju za darmo tylko w pysk mozna dostac;p

Odp: Zarybienia 5 lata, 6 mies. temu #252

• Bartek
Koledzy po pierwsze to zarybiac bedzie okreg a Nasze kolo moze tylko "dorybic"! Kolejna sprawa to musi byc ustalony operat wodno prawny przez ichtiologow i wtedy dopiero zacznie sie prawdziwe zarybianie bo o ile mi wiadomo do puki nie bedzie operatu okreg nie moze wpuscic ani rybki!

Jesli chodzi o leszcze te duze to cieszmy sie ze w ogule udalo sie zalatwic je bo taki material zarybieniowy jest ciezki do pozyskania i ciezki w transporcie.
Nie liczmy tez ze nasze kolo zakupi z swoich srodkow 10 ton lecholi bo najzwyczajniej w swiecie nie mamy takiej kasy!
Dajmy czas naszym wladza kola a potem bedziemy ich rozliczali.
Wygenerowano w 0.32 sekundy
free pokerfree poker

Zaloguj!