Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Zarybienia
(1 przeglądających) (1) Gość

TEMAT: Zarybienia

Odp: Zarybienia 2 lata, 2 mies. temu #247

W porownianiu do innych kół jest ok, ale według mnie 1278 kg na 60 ha wody to prawie nic... Koło powinno intensywnie zarybiać nasz zbiornik każdym gatunkiem ryb, bo jeśli mam być szczery to jestem zawiedziony dzialaniem naszego zwiazku... inaczej sobie to wyobrazalem

Odp: Zarybienia 2 lata, 2 mies. temu #248

• wojtek
  • Oklaski: -7
w tym roku 50zł więcej w przyszłym kto wie tyle ryby to do stawu a nie na zalew ja wiem że to początek ale oni chcą chyba kilkanaście lat zarybiać do stanu pozytywnego o ile taki będzie a co do koła prezes to brak słów posłuchajcie jego wypowiedzi

Odp: Zarybienia 2 lata, 2 mies. temu #249

hmm ja mam maly pomysl co do zarybienia zbiornika tylko nie jestem pewien czy tak mozna to pytanie do wladz kola:) proponuje zeby ryby zlowione przez nas na zawodach przetransportowac do kluczborskiego zalewu i wydaje mi sie ze wieksza ilosc ryb przezyje bo sa w duzo lepszej formie niz te lowione siecia a co z tego ze nie maja rozmiarow takich jak turawskie tarlaki? i tak za pare lat urosna a nie trzeba za nie placic:)

Odp: Zarybienia 2 lata, 2 mies. temu #250

• maz
  • Oklaski: 1
ADAMUS99CV2 napisał:
hmm ja mam maly pomysl co do zarybienia zbiornika tylko nie jestem pewien czy tak mozna to pytanie do wladz kola:) proponuje zeby ryby zlowione przez nas na zawodach przetransportowac do kluczborskiego zalewu i wydaje mi sie ze wieksza ilosc ryb przezyje bo sa w duzo lepszej formie niz te lowione siecia a co z tego ze nie maja rozmiarow takich jak turawskie tarlaki? i tak za pare lat urosna a nie trzeba za nie placic:)

witaj
ja nie jestem od wladzy ale odpowiem na twoje pytanie co do przetransportowania ryb z innych zbiornikow jest to nie dozwolone bo wiaze to sie z szeregiem roznych chorob u ryb (tak mi sie wydaje) prosty przyklad zywca mozna lapac tylko i wylacznie z zbiornika na ktorym sie lowi tez myslalem tak jak ty zeby cos przytargac do naszego zalewu "karas"nie z maciejowa ale lepiej nie ryzykowac
Pozdro.
Jestem Panem Swego Losu.

Odp: Zarybienia 2 lata, 2 mies. temu #251

no i dupa... jednak w tym kraju za darmo tylko w pysk mozna dostac;p

Odp: Zarybienia 2 lata, 2 mies. temu #252

• Bartek
  • Oklaski: 3
Koledzy po pierwsze to zarybiac bedzie okreg a Nasze kolo moze tylko "dorybic"! Kolejna sprawa to musi byc ustalony operat wodno prawny przez ichtiologow i wtedy dopiero zacznie sie prawdziwe zarybianie bo o ile mi wiadomo do puki nie bedzie operatu okreg nie moze wpuscic ani rybki!

Jesli chodzi o leszcze te duze to cieszmy sie ze w ogule udalo sie zalatwic je bo taki material zarybieniowy jest ciezki do pozyskania i ciezki w transporcie.
Nie liczmy tez ze nasze kolo zakupi z swoich srodkow 10 ton lecholi bo najzwyczajniej w swiecie nie mamy takiej kasy!
Dajmy czas naszym wladza kola a potem bedziemy ich rozliczali.
Wygenerowano w 0.33 sekundy
free pokerfree poker

Zaloguj!